KATALOG

EGE HAZIR YİYECEK

Dünya'nın Her Yerinde Lezzetli Anlar Yaşatıyoruz!

Türkiye’nin en büyük ve en modern ambalajlı hazır gıda tesisine sahip olan Ege Hazır Yiyecek, ülkenin dört bir yanına yayılan dağıtım ağıyla geniş bir müşteri kitlesine ulaşırken aynı zamanda 4 kıtadaki onlarca ülkeye yaptığı ihracatla da adını dünyaya duyurmakta, kalitesini ispatlamaktadır.

Yenilikçi ve öncü yöntemlerle ürettiği lezzetli ve güvenilir ürünleriyle Ege Hazır Yiyecek, lezzet severlerin en sevdiği hazır gıda markalarından biri olmaya devam ediyor.

Ege Hazır Yiyecek, lezzetli anların mimarı!

GÜVENLİ TESLİMAT

Dünyanın Her Yerine Güvenle Ulaşan Lezzetler

Gıda ürünlerimizin hammadde olarak üretildiği yerden, üretim tesislerimize taşınmasından, ürünlerin paketlenmesine, ambalajlanmasına, depolandığı yerlerden tüketiciye ulaştırılmasına kadar her alanda gösterdiğimiz titizliği uluslararası gıda lojistiği konusunda da göstermekteyiz. Ürünlerimizin uluslararası taşımacılığında, gıda ürünlerinin güvenliğini ve kalitesini koruma konusunda gerekli akreditasyonları almış ve kendini ispatlamış kurumlar ile çalışıyoruz.
trust (1)

Güvenilir

Müşteri mutluluğunu önemseyen; güvenilir, şeffaf, etik çalışma ilkeleri olan, ürün özgünlüğünü, doğallığını ve sağlığını koruyan bir çalışma motivasyonu ile hareket ediyoruz.
competition

Rekabetçi

Ürettiğimiz insana ve çevreye saygılı, inovatif ürünlerimizin kalitesi ile fark yaratıyor, geniş müşteri kitlemiz ile rekabetçi pozisyonumuzu koruyoruz.
theme-park

Evrensel

Türkiye’de ve globalde gıda kategorisinde; değişen tüketici ve tüketim alışkanlıklarına uygun sağlıklı inovatif ürünler üreten, sektörünün öncüsü.

Sağlıklı

Daha sağlıklı bir gelecek inşa etmek için; topraktan sofraya, yenilikçi, ilkeli ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten ürünler sunan bir öncü.

Değerli

Katma değerli ve nitelikli ürünler üreten, ulaşılabilir fiyatlar ile son tüketiciye tüm satış kanalları üzerinden sunan bir öncü.